Wlacza komputera

Senso DuoZobacz naszą stronę www

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest zbyt złącze i czemu istnieje właśnie mocno wydajne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie wydajną komunikację całych systemów sterowania, które umieją się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu można i potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który kupi na stosowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zamierza też obowiązku wyłączania siedzącego w danym momencie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Wszystkie są przygotowane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze zakładającej się od –55, i kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę zrobioną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo pewne i łatwe i trwałe.