Stroj do pracy na luzie

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla młodych oraz małych przedsiębiorstw. Że żyć ona brana w drugiego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek Pakowarka jest łatwa w użytkowaniu, prosta w utrzymaniu czystości. Danie jest dokonane ze byliśmy szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki niezawodnemu zadaniu istnieje w okresie zapewnić bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są przydatne w dwóch typach. Ważny spośród nich wtedy pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza kończy się tutaj całkowicie w urządzenia. Materiał jest wkładany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu mechanizm jest szybki i powtarzalny. Cena worków próżniowych do tego standardu pakowarki jest ograniczona. Inny typ pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt znajduję się na zewnątrz urządzenia. Do środka kierowana jest wyłącznie końcówka specjalnego worka. Dzięki temu praktyczne jest zapakowanie produktów o gabarytach dużo dłuższych niż urządzenie. Że cena worków próżniowych dla tego podejścia jest niesamowicie silniejsza niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze zalety pakowarki Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Zwracana na zbyt przez firmę MULTIVAC, wpływającej na placu od 1961 roku. Najważniejsze zalety urządzenia:

bardzo istotne ustawienia czasu odsysania i pakowania ustawienia pakowania mogą stać zapamiętane, co przemieszcza się na szeroką powtarzalność łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną również możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik niezawodność - uczynienie ze określeni szlachetnej oraz wysokiej klasy pompy próżniowe łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może przejmować się brud i zanieczyszczenia duża komora umożliwia dawanie dużego spektrum woreczków i produktów do pakowania niewielka masa - około 50 kilogramów wydajność pompy na stanie 12 metrów kwadratowych na godzinę.