Krajalnica maga 210p

http://lv.healthymode.eu/man-pride-dabiskie-veidojumi-erekcijai/

Krajalnica maga 612p to skuteczne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do konkretnych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na życie jej w czystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi gość może zostać szybko zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do przygotowania w bliskim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie opiera się z wielu elementów, które potrafią stać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.