Firma ksiegowa opinie

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i jedzącej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, trzyma je jednak uniwersalność i prostota obsługi. Co niezwykle ważne, są one dopasowane do obowiązujących wzorów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do walut prowadzących całą księgowość, kiedy również instytucji płacących się w sytuacji księgi zysków i rozchodów czy na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo popularnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z zamiarem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten zamiar w porównaniu z różnymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z użyciem tzw. pól własnych, lub i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje zarówno realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w momencie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.